Dnes je 20.07.2024 a svátek má Ilja.
Nazev fotky

Ahoj NeděleBEZPEČNOSTNÍ KÓD

Bezpečnostní kód

NÁKUPNÍ KOŠÍK

0 položek / 0 Kč

TOP 10 NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zboží

CO PRÁVĚ ČTU

Kočka která se zbláznila

PROVOZOVATEL

Jana Smidková
Mokré 170
370 01 České Budějovice

IČ: 62527924
DIČ: CZ7256142828

e-mail: smiduska@smiduska.cz
Telefon: +420 774 646 876
ICQ: 272299458

18.11.2011 Duše ryze romantická
19.10.2010 Výroční oheň
10.10.2010 Můj první volebním mítink
07.02.2010 Kolečkové brusle
31.01.2010 Malí kamarádi

SEZNAM VŠECH AHOJ NEDĚLÍ

10.10.2010 | Můj první volebním mítink

Tak jsem se zase jednou měla pocit, že toho jako dělám málo a přijala nabídku hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ v našich třech obcích a uspořádala jim celou volební kampaň. Začalo to tak pomalu, pozvolně – navrhnout letáky, zajistit jejich tisk a distribuci do schránek a připravit volební mítink.
A na tomhle posledním úkolu jsem se tedy fakt vyřádila :) Na volebním mítinku by, podle mého, měli všichni kandidáti vypadat stejně, tak když už jsem je nenechala stejně ostříhat, aspoň jsem jim navrhla a nechala vyrobit stejná trička - teď mi tedy dochází, že oni ten sestřih měli tak jaksi od přírody skoro všichni stejný :) Navíc jsem měla pocit, že by se to celé mělo nějak pojmenovat a vymyslela kampani název ŽIVÉ OBCE. No, a když ŽIVÉ, tak se vším všudy a obula jsem se do toho naplno... zorganizovala jsem tvořící odpoledne pro děti a sestavila jsem večerní program pro dospělé.
Při příchodu všechny vítal Harlekýn s Fakírem na chůdách a fotoaparát v tu chvíli blejskal na všechny strany. Naše dětičky si během dvou hodin mohly ozdobit trička pomocí foukacích fixů, tiskaly nabarvenými listy, až se jim z ručiček kouřilo, pomocí ozdobných děrovaček vyráběly přáníčka a pomalovaly všech 200 kusů sádrových odlitků. Pak byl čas na soutěže a tak dětičky obíhaly okolo židliček a s urputností sobě vlastní závodily, kdože si tedy fakt nesedne a vypadne. A pak... pak přišel královský šašek s trumpetou, vyhlásil tombolu a rozdávaly se balíčky plné překvapení. Bylo hodně radosti a sem tam i nějaké slzičky, že už žádný balíček nezbyl. Tak jsme těm slzičkám domlouvaly lízátky a ony si daly říct a přestaly se řinout po tvářičkách :)
Večerní program zahájil Fakír, plival oheň, kam se dalo i nedalo, ustlal si na hřebíkách a pak vytáhl z bedny 74 kilovou krajtu... Byla těžší jak moje dcera a představ si, ta děcka se jí bála míň než kdejaký dospělák :) A znovu se fotilo a fotilo a fotilo... Po té, co jsme všichni spořádali grilovaného čuníka, předvedly nám své pohádkové umění orientální tanečnice. Tak takhle to chci tedy jednou fakt umět...
Všem se moc líbilo a domů evidentně nikdo nechvátal, byli tací, co končili až v půl páté ráno :)

Celá akce proběhla v naší Mlýnské stodole, a jelikož tam bylo více méně vše ze dřeva, jsem šťastná, že mi tam Fakír nic nepodpálil, jsem ještě šťastnější, že krajta mi tam neuškrtila žádné dítě a jsem úplně nejšťastnější, že to bylo prostě a jednoduše SUPER.

Až jednou budete mít pocit, že je někde málo života, nečekejte na to, až se něco stane, ale buďte těmi, kdo to změní. I kdyby to mělo být jen jedním křížkem na volebním lístku :)

PS: mám báječné kamarádky a úžasnou dceru, bez nich bych to tedy zase tak prostě a jednoduše nezvládla :) Tímto jim moc děkuji a veřejně prohlašuji, že jsem jejich dlužníkem...

Jo, a fotky, ty najdete v galerii. Přeji příjemné pokoukání,

vaše Smiduška
VÁŠ NÁZOR:
10.10.2010 | Díky moc
Od: Smiduška

Holky, moc děkuji, krásně to hřeje u srdce. Místo bakalářských studií na ekonomce jsem se možná měla dát na nějakou mateřinku a pak si založit vlastní školku :) No, jak se znám...... jdu vyhlížet pozemek, kde jí postavím :o)

Ukončení článku

10.10.2010 | Paráda
Od: Hela

Ahoj Smiduš. Suoer počteníčko. Obdivuju, co všechno zvládneš, klobouk dolů!!!

Ukončení článku

10.10.2010 | Velká gratulace
Od: Simča

Jsem moc ráda, že se ti to vydařilo a nemusela jsi plakat a smrkat do nevyužitých triček. Prostě na co sáhneš, to ti jde:o) Moc ti to přeji a myslím, že u těch dětiček ti to sluší nejvíc než se někde stresovat. Pa Simča

Ukončení článku

Bezpečnostní kód