Dnes je 16.06.2024 a svátek má Zbyněk.
Nazev fotky

O mněBEZPEČNOSTNÍ KÓD

Bezpečnostní kód

NÁKUPNÍ KOŠÍK

0 položek / 0 Kč

TOP 10 NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zboží

CO PRÁVĚ ČTU

Kočka která se zbláznila

PROVOZOVATEL

Jana Smidková
Mokré 170
370 01 České Budějovice

IČ: 62527924
DIČ: CZ7256142828

e-mail: smiduska@smiduska.cz
Telefon: +420 774 646 876
ICQ: 272299458

Jmenuji se Smiduška a je mi potěšením Vás všechny přivítat na svých stránkách, které se draly na svět velmi pomalu a často za úplatu – svíčkovou, buchtami apod.

Ty z vás, které mají doma za manžele vynikající experty ve svém oboru, jistě dobře znají rčení o "kovářovic kobyle". Když budete mít doma automechanika, zaručeně budete v ulici jediná, komu nepojede auto... když instalatéra, tak vám jediné v celém domě budou již přes rok kapat všechny kohoutky... a já mám doma "tvořitele" www stránek – co myslíte, jak dlouho jsem na ty své čekala. :-) Nu ale dočkala jsem se a jsem ráda, že se s vámi všemi mohu touto cestou seznámit a doufám, že tyto stránky budou pro vás místem, kam se budete rády vracet.

Najdete zde nejen nabídku materiálů k vašemu vyrábění, ale i "fórum", kde si můžete vyměňovat rady a poznatky, které jste objevily při tvoření. Připravila jsem pro vás galerii, kde se můžete vzájemně pochlubit výrobky nejen svými, ale i svých ratolestí.

Budu ráda, když tyto stránky nebudou zaměřeny monotematicky. Přála bych si, abyste zde každá našla něco z ručních prací, které vás baví... ať už je to cvakání jehlicemi, patlání barvičkami či motání proutí.

Takže... dámy... kávičku na stolek, myš do ruky... a přeji vám příjemné brouzdání :-)