Dnes je 10.12.2023 a svátek má Julie.
Nazev fotky

Ahoj NeděleBEZPEČNOSTNÍ KÓD

Bezpečnostní kód

NÁKUPNÍ KOŠÍK

0 položek / 0 Kč

TOP 10 NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zboží

CO PRÁVĚ ČTU

Kočka která se zbláznila

PROVOZOVATEL

Jana Smidková
Mokré 170
370 01 České Budějovice

IČ: 62527924
DIČ: CZ7256142828

e-mail: smiduska@smiduska.cz
Telefon: +420 774 646 876
ICQ: 272299458

18.11.2011 Duše ryze romantická
19.10.2010 Výroční oheň
10.10.2010 Můj první volebním mítink
07.02.2010 Kolečkové brusle
31.01.2010 Malí kamarádi

SEZNAM VŠECH AHOJ NEDĚLÍ

17.01.2010 | Svatba

Vdávala se mi kamarádka. Kamarádka Alenka. Mám ještě kamarádky dvě, další Alenku a Andrejku. Všechny čtyři spolu kamarádíme jako Bořík & spol. Takže, když se jedné z nás něco děje, ostatní tři u toho nesmí chybět. A co teprve, když se jedná o svatbu!!!
Svatba je krásná a slavnostní záležitost celých rodin, ale předsvatební přípravy jsou záležitostí ryze holčičí. Běhá se po svatebních salonech, zkouší se všechny možné i nemožné modely, perličky na krk i do vlasů, vzdychá se nad krásou šatů a jásá se nad těmi nejkrásnějšími. Neustále se štěbetá nad fotografiemi účesů. Kupují se troje bílé střevíčky, aby budoucí nevěsta zjistila, že jí vlastně ani jedny nevyhovují a musí si jít pořídit čtvrté. A k tomu všemu se chodí na kávu a tam se plánuje, co budou mít na sobě družičky, tedy my tři zbývající, aby ladily s nevěstou. A ta káva je se šlehačkou a ke kávě je dortík a ten je také se šlehačkou, protože plánujeme svatbu a to je takové jakoby šlehačkové téma. No, a pak večer před svatbou zjistíte, že se do těch zpropadených růžových družičkovských šatů díky té šlehačce prostě nevejdete, a když vás do nich manžel o půlnoci konečně našlape, tak zjistíte, že vám k šatům nedali korzetovou šňůrku, tudíž se nemáte jak sešněrovat do lidské podoby. A druhá družička v ten samý večer zjistí, že jí sice nechybí šňůrka, ale za to má šaty plné špendlíků, protože ve svatebním salonu toho prostě mají HODNĚ a nestíhají VŠECHNO!! A třetí družičce pro jistotu chybí šaty úplně, protože jí salon zavřeli o hodinu dřív, aby se už prostě žádná katastrofa nemohla stát :) Nakonec ale vše dobře dopadlo – jako v pohádce – všechny jsme měly krásné šaty, nejkrásnější nevěsta si vzala nekrásnějšího ženicha a veselili jsme se všichni až do rána.
A protože to byla svatba jako z pohádky, nechyběla na ní taková malá kouzelná babička. Babička, která dala jako první nevěstě a ženichovi požehnání, která jim vlastnoručně napsala nejdojemnější blahopřání a navíc celé ve verších, a která řekla, že všechny družičky byly krásné, ale ta baculka byla nejhezčí, protože určitě uměla vařit :)
Ať žije mé kuchařské umění

Přeji vám, abyste takové kouzelné babičky potkávali nejen na svatbách a abyste se vždycky někomu líbili, i když sníte kýbl šlehačky :)


VÁŠ NÁZOR:
Bezpečnostní kód