Dnes je 10.12.2023 a svátek má Julie.
Nazev fotky

Ahoj NeděleBEZPEČNOSTNÍ KÓD

Bezpečnostní kód

NÁKUPNÍ KOŠÍK

0 položek / 0 Kč

TOP 10 NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zboží

CO PRÁVĚ ČTU

Kočka která se zbláznila

PROVOZOVATEL

Jana Smidková
Mokré 170
370 01 České Budějovice

IČ: 62527924
DIČ: CZ7256142828

e-mail: smiduska@smiduska.cz
Telefon: +420 774 646 876
ICQ: 272299458

18.11.2011 Duše ryze romantická
19.10.2010 Výroční oheň
10.10.2010 Můj první volebním mítink
07.02.2010 Kolečkové brusle
31.01.2010 Malí kamarádi

SEZNAM VŠECH AHOJ NEDĚLÍ

10.01.2010 | Egypt

Ne každá dovolená ovšem dopadne tak, že se láduji antibiotiky.
Někdy se také láduji rybami, pizzou, dortíky a poháry, jako třeba v Egyptě.
Teda ženský, jestli máte některá komplex ze svých prostorových proporcí, připadáte si vedle své totálně anorektické sousedky jako dvojsud a v zrcadle se prohlížíte nadvakrát (nejdřív tu pravou půlku a pak tu levou), vyražte do Egypta. Už na letišti budete Bohyně :)
Všichni Egypťané se vám budou klanět, veškerý personál bude padat do mdlob nad vaší krásou a všichni budou přesvědčeni, že jste NESMÍRNĚ bohatá. Na to, abyste měla takové rozměry, přeci musíte někde vzít :)
Děsně se mi tam líbilo. A nebyla jsem sama. Byla jsem, jak jinak, s kamarádkou. Ano, správně, já vlastně s nikým jiným na dovolenou nejezdím. Moje kamarádka Pletýnka Helinka má naštěstí dceru velkou a stejně inteligentní jako mám já ... ani jedna by s matkou trapkou nejela na Slapy, natož do Egypta.
Hela se mnou ještě nikdy neletěla, tudíž netušila, co je pro mě letadlo a jak to děsně prožívám. Vzhledem k mým rozměrům se Hela celkem oprávněně obávala, že jsem jí tajila svůj stav a že v letadle rodím. Tak moc se totiž snažím rozdýchávat pocity nevolnosti :)
Hela se rozhodla, že mi ukáže i jiné radosti dovolené, než je jen tupé cachtání a natáhla mi na hlavu brýle, na nohy ploutve a do huby vrazila šnorchl. Mně celých pět let trvalo, než jsem se naučila svá nadbytečná kila jakž takž nosit a moc se u toho nevalit, než jsem se naučila laním krokem hrošice vstoupit do mořských vln a ... teď TOHLE!!!!! Vypadala jsem jako naprostý idiot, brýle se mi okamžitě zamlžily a čapím krokem jsem se snažila dostat do moře. Když se Hela dostatečně vyválela smíchy, vysvětlila mi, že do vody musím pozpátku jako ráček, šnorchlem že mám dýchat a ne se díky němu dusit a... do brýlí si mám PLIVNOUT!!!!! No potěš... do čeho jsem se to nechala navézt...
A PAK SE TO STALO... Objevila jsem nádheru, o které se mi ani nesnilo. Pod vodou rozkvetlé zahrady a místo zpěvavých ptáků mlčenlivé ryby. Ta záplava barev. A to ticho k tomu. Jedna ryba hezčí než druhá. Čas jakoby se zastavil. Když potkáte nějaké zvířátko v lese, tak než si ho stačíte prohlédnout, uteče. Tyhle ryby nikam nechvátaly a když jste zůstali klidně ležet na hladině, připlavaly k vám skoro na dosah. Připadala jsem si jako v pohádce... taková to byla krása.

No a pak už jsme byly doma a já si uvědomila, že...
... jsem poprvé v životě pila šampaňské v letištní hale a nebylo to u baru, protože mám kamarádku, která má šampaňské neustále někde po kapsách :)
... jsem poprvé v životě poznala krásu mořského světa a od té doby plivu do brýlí jako starý chlap - i na plovárně v bazénu :)
... bych s Helčou jela klidně i na Slapy :)

Přeji vám nejen krásnou dovolenou, ale hlavně pohodové lidi, s kterými stojí za to tu dovolenou prožít :)

Vaše letně naladěná Smiduška

PS: ptáte se, proč Pletýnka Helinka? No... protože pedig plete, pletení pedigu učí a bez toho pedigového pletení už vlastně neumí žít :)


VÁŠ NÁZOR:
22.01.2010 | Ahoj
Od: Helena

Kdybych to na té dovolené s Tebou nebyla já, ani bych nevěřila, že tohle všechno se s Tebou dá zažít.
Jo a už se koukám na tu Francii ju???

Ukončení článku

17.01.2010 | Halina
Od: segra

...popisování Tvé dovolené mě fakt pobavilo:)).dokážu si tě totiž živě představit jak se snažíš důstojně dojít do moře:DD
Myslím si,že to nebude dlouho trvat a Halina bude o proti Tobě břídil;D

Ukončení článku

Bezpečnostní kód