Dnes je 10.12.2023 a svátek má Julie.
Nazev fotky

Ahoj NeděleBEZPEČNOSTNÍ KÓD

Bezpečnostní kód

NÁKUPNÍ KOŠÍK

0 položek / 0 Kč

TOP 10 NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zboží

CO PRÁVĚ ČTU

Kočka která se zbláznila

PROVOZOVATEL

Jana Smidková
Mokré 170
370 01 České Budějovice

IČ: 62527924
DIČ: CZ7256142828

e-mail: smiduska@smiduska.cz
Telefon: +420 774 646 876
ICQ: 272299458

18.11.2011 Duše ryze romantická
19.10.2010 Výroční oheň
10.10.2010 Můj první volebním mítink
07.02.2010 Kolečkové brusle
31.01.2010 Malí kamarádi

SEZNAM VŠECH AHOJ NEDĚLÍ

13.10.2008 | Rok s rokem

Rok se s rokem pomalu sejde a já tu na těch svých stránkách nemám ani hrábnuto. A co se za ten rok událo? Inu to bylo tak....
Po Vánocích nosí dítka naše rozmilá, domů rodičům udřeným, psaní zvané vysvědčení, aby si rodiče pohledem na tuto listinu radost udělali a aby tímto způsobem nabrali sil nových optimistických do nadcházející půlroční roboty....... Vždyť se všichni moc rádi udřeme a na hubu padneme, jen aby naše robátka měla ke studiu náročných věd ty nejlepší podmínky a zdárně se na vkročení do života připravila. I u nás nastal tento významný den a já se těšila, jak mi z oka slza dojetí ukápne a ze rtů splynou slova uznání směrem k mému robátku, skoro dospělátku. Óóóóó jak jsem se přepočítala...
Ten den jsem začala vidět rudě..... p r o t o ž e mi došlo, že:
za A; moje puboška se rozhodně kvůli mamince ve škole nepřetrhne
za B; mojí pubošce je srdečně jedno jestli tu blbou školu udělá nebo neudělá
za C; že si klidně můžu plánovat její vysokoškolská studia jak budu chtít, ale budou to pouze MOJE plány (měla jsem představu medicíny a práv najednou.... nebo něco jako jadernou fyziku apod.)
Po mém hysterickém výstupu, kdy mi odešly plíce, hlasivky i soudnost, mě to napadlo. Já si tu vysokou vyštuduju sama a BUDE TO !!! Hned druhý den jsem si podala přihlášku na vysokou, zaplatila veškeré poplatky a začala se biflovat na přijímačky. Trenéra v posilovně jsem vyměnila za učitelku angličtiny (třeba se fakt konečně naučím anglicky) a poklidné večery u vínka jsem vyměnila za zběsilé noci nad zlomky. A pak to přišlo, můj velký den. Tužky ořezané do špičky, dvě propisky plus ještě jedna náhradní, pravítečko a přijímačky mohly začít. To byste nevěřili, co udělá nervozita se starou udřenou matkou. Například, věděli jste, že dvacet děleno čtyřmi je čtyři a zbytek čtyři??? Naštěstí, tohle se do přijímaček nepočítalo :-)
Rok se s rokem pomalu sejde a já tu na těch svých stránkách nemám ani hrábnuto. Ve svém životě jsem si ale za ten tok hrábla hodně. Dala jsem zabrat i manžovi, který půl roku neměl teplou večeři a minimálně další tři roky jí mít nebude. Dala jsem paradoxně pěkně zabrat i dceři, která se od té doby fakt docela šrotí. Pohnula jsem pubertální horou.... a to pro mě není málo.
Takže bych tím vším chtěla říci: plňte si své sny sami, nikdo jiný to za vás neudělá. A třeba díky tomu zjistíte, že svým rozhodnutím přimějete ostatní, aby se alespoň zamysleli. Prostě POHNETE HOROU a to fakt není málo !!!
Přeji vám všem krásný voňavý podzim.


VÁŠ NÁZOR:
21.01.2010 | POHNU
Od: Liba

Pohnu, pohnu vším čím bude třeba, né kvůli dítku, manželovi, milencům, matkám a otců!!! Né, pohnu, kvůli sobě! A jsem moc ráda že Tě znám!!!

Ukončení článku

Bezpečnostní kód